Меблі соціальні, офісні, для цеху

Меблі соціальні, офісні, для цеху

В асортименті меблів для громадських установ ми пропонуємо шафи для зберігання одягу, шафки для дрібних речей / кешу, навісні шафки, столи, лавки, вішалки, стільці. Даний сегмент нашої меблів можна використовувати для комплектації роздягалень на спеціалізованих підприємствах (заводи / фабрики / майстерні), тренажерні зали, фітнес-центри, школи.

У каталог офісних меблів включені офісні шафи, офісні тумби, шафи для зберігання документів, зручні офісні столи, легкі переносні столи, кабінетні крісла, крісла на основах із сталевого профілю для актових залів і великих приміщень. Всі вироби виполняються відповідно до побажань наші клієнтів: колір порошкового покриття, матеріали оббивки, конструкції виробів, кольору і якість ДСП.

Шкільні меблі представлена такими виробами: навчальні столи з підставками для комп'ютерів; учнівські парти, так само оснащені підставками для комп'ютерів; стільці; учнівські шафки для зберігання одягу та особистих речей.

Обладнання для цеху включає в себе шафи для зберігання, зроблені з листового сталі товщиною 0,8 мм і 1,0, з порошковим покриттям. Конструкція шаф зварна, що забезпечує високу міцність. За потреби клієнта, двері можуть бронюватися. Замки на дверцятах шаф мають запатентовану ексклюзивну конструкцію і мають великі зручні кнопки для відкривання / закривання. Усередині регульовані полиці - витримують вагу до 90 кг. Так само в нашому асортименті верстаки слюсарні металеві, металеві полки різних конструкцій, підвісні шафи, робочі візки.


Якісна і сучасні меблі для вашого бізнесу