Гастрономічні меблі, обладнання, витяжки

Гастрономічні меблі

Меблі з нержавіючої сталі призначени під кухонне обладнання виробничих ліній всіх типів приміщень. Наша меблі підійде для готелів, ресторанів, кафе, лікарень, барів, їдалень. Також наша продукція може використовуватися для пекарень та кондитерських цехів, заводів харчової промисловості (в часності, мясомолочная промисловість). Наша продукція забезпечує високі стандарти гігіени.

Завантажити каталог у форматі PDF

Стелажні алюмінієві системи

Конструкції побудовані під прямим кутом в U, L, T-образних формах, що дає можливість моделювати різні форми та конфігурації, зручні клієнту. Максимальна вантажопідйомність полиці - 1 тонна на метр у довжину. Доступно чотири рівні висоти - 1550, 1700, 2000, 2450 мм, довжина полиць 400 до 2000 мм. Готові модулі на 150 мм. Простий і швидкий монтаж без інструментів. Широкий ассорітімент додаткових аксесуарів.

Завантажити каталог у форматі PDF

Гастрономічне обладнання

Теплове та холодильне обладнання для громадського харчування. Крім того, ми пропонуємо широкий спектр обладнання для термічної обробки харчових продуктів, включаючи інноваційні індукційні прилади для приготування їжі. Основні матеріали, використовувані у виробництві обладнання - це сертифікований листовий метал і квадратні профілі з хром-нікелевої сталі.й листовой металл и квадратные профили из хром-никелевой стали.

Завантажити каталог у форматі PDF

Витяжки

Різні модифікації витяжок, які пропонує компанія "Plastmet", включають вентиляційне обладнання, необхідне для належного функціонування вентиляції в кухнях, їдальнях ресторанах, а також у різних галузях промисловості.

Завантажити каталог у форматі PDF

Лінії роздачі

Основним елементом системи роздачі і демонстрації страв, є лінії, які забезпечують високу якість і презентацію, зберігання продуктів і подачу страв. Основний матеріал виробництва - сталь 0H18N9, затверджена для контакту з харчовими продуктами.

Завантажити каталог у форматі PDF

Меблі для харчової промисловості

Ми пропонуємо: сушарки і шайби для взуття, вішалки для фартухів, кутові молдинги, візки. Меблі для харчової промисловості виготовляються повністю з нержавіючої сталі 0H18N9 - листовий і порожнистих профілів. Меблі оснащена регульованими по висоті ніжками.

Завантажити каталог у форматі PDF

Акцент на якість і довговічність!