УФ-фільтрація

Технологія УФ-фільтрації
в витяжних капюшонах Plastmet


УФ-С технологія це підвищення норм гігієни на вашій кухні

Жир, який потрапляє в витяжку, разом з гарячим повітрям, що йде від плити, піддається подвійному впливу. З одного строни, молекули ультрафіолету забезпечують процес фотолізу жиру (Фотоліз - хімічна реакція при якій хімічні сполуки розкладаються під дією фотонів). Паралельний процес фотолізу це процес озонування. Оскільки озон є газ, він здатний парити в повітрі. Отже, він здатний проходити по вентиляційних каналах.

Переваги використання УФ-С:

Значне поліпшення пожежної безпеки за рахунок кращої вогнестійкості знежиреного воздуховода, ризик поширення вогню в системі зводиться до мінімуму.

Економія енергії і пов'язане з цим скорочення витрат. Використовуючи трьохетапну технологію фільтрації УФ-C може очистити відпрацьоване повітря до такої міри, що його можна буде використовувати повторно (рекуперація). Це дає власникам підприємств громадського харчування відчутний економічний ефект в результаті скорочення експлуатаційних витрат вентиляційного устаткування за рахунок зменшення кількості тепла, необхідного для нагрівання припливного повітря.

Підвищення чистоти і гігієни кухонних вентиляційних систем і поліпшення клімату офісної будівлі шляхом усунення жирових відкладень, які є живильним середовищем для бактерій і грибків.

Знизити експлуатаційні витрати вентиляційної установки за рахунок зниження витрат на очищення витяжки, системи повітропроводів і продовжити термін служби системи повітропроводів і вентиляторів.

Усунення запахів - якщо витяжка кухні коммуницирует з центральною вентиляцією будинку, всередині і зовні будівлі запах кухні може бути суттєвим. Система УФ-C усуває цю проблему.

...
...

Ми гарантуємо вам якість, довговічність, функціональність!